Coronavirus en arbeidsrecht

Het coronavirus heeft forse impact op het dagelijks leven. In de werksfeer is het ook merkbaar. Navolgend zetten wij kort uiteen welke aandachtspunten spelen. Regelkader De werkgever is verplicht voor alle werknemers een veilige werkplek te faciliteren op basis van de Arbeidsomstandighedenwet. De werkgever is bevoegd – ook in het kader van het voorgaande – […]

Over ons

Korte intro tekst van maximaal 2 zinnen lang met een ‘Call To Action’ (button/link) naar meer info over PACT. Ed quiam ut imus qui ut untis nihitem et lat esse dio mi, ommolupita nonseceatius etur aut odisto consera veriaspicto quae et re volesto moluptatesed ipite. Meer over ons >

Onze specialisten

<a href="https://pactadvocaten.nl/advocaten/alf-bungener/">Alf Bungener</a>

Alf Bungener

MOB.< +31 (0)6 104 10 559
TEL...... +31 (0)20 723 17 31
bungener@pactadvocaten.nl

<a href="https://pactadvocaten.nl/advocaten/daniel-van-den-bergh/">Daniël van den Bergh</a>

Daniël van den Bergh

MOB.< +31 (0)6 215 41 220
TEL...... +31 (0)20 723 17 32
vandenbergh@pactadvocaten.nl

<a href="https://pactadvocaten.nl/advocaten/hugo-bijleveld/">Hugo Bijleveld</a>

Hugo Bijleveld

MOB.< +31 (0)6 538 44 193
TEL...... +31 (0)20 723 17 37
bijleveld@pactadvocaten.nl

<a href="https://pactadvocaten.nl/advocaten/jasmina-jusufovic/">Jasmina Jusufovic</a>

Jasmina Jusufovic

MOB.< +31 (0)6 287 47 141
TEL...... +31 (0)20 303 30 93
jusufovic@pactadvocaten.nl

<a href="https://pactadvocaten.nl/advocaten/lennart-jansen/">Lennart Jansen</a>

Lennart Jansen

MOB.< +31 (0)6 543 77 548
TEL...... +31 (0)20 303 30 91
jansen@pactadvocaten.nl

<a href="https://pactadvocaten.nl/advocaten/lex-taytelbaum/">Lex Taytelbaum</a>

Lex Taytelbaum

MOB.< +31 (0)6 290 58 527
TEL...... +31 (0)20 723 17 33
taytelbaum@pactadvocaten.nl

<a href="https://pactadvocaten.nl/advocaten/lorraine-mordaunt/">Lorraine Mordaunt</a>

Lorraine Mordaunt

MOB.< +31 (0)6 161 97 521
TEL...... +31 (0)20 303 30 92
mordaunt@pactadvocaten.nl

<a href="https://pactadvocaten.nl/advocaten/lorentz-bults/">Lorentz Bults</a>

Lorentz Bults

MOB.< +31 (0)6 287 64 291
TEL...... +31 (0)20 723 17 36
bults@pactadvocaten.nl

<a href="https://pactadvocaten.nl/advocaten/maarten-klaassen/">Maarten Klaassen</a>

Maarten Klaassen

MOB.< +31 (0)6 1887 1987
TEL...... +31 (0)20 723 17 34
klaassen@pactadvocaten.nl

<a href="https://pactadvocaten.nl/advocaten/martijn-burgers/">Martijn Burgers</a>

Martijn Burgers

MOB.< +31 (0)6 113 88 527
TEL...... +31 (0)20 723 17 35
burgers@pactadvocaten.nl